تاثیر طراحی وب سایت

تاثیر طراحی وب سایت
by

.سلام به همه ی دوستانی که مقالات ما رو دنبال میکنن این مقاله در مورد تاثیر طراحی وب سایت  هستش امیدوارم مقاله رو بخونید و لذت ببرید

طراحی وب سایت میتواند منجربه ظهور و حتی نابودی تجارت شما شود

وقتی کلمه “طراحی سایت” به گوشتان می­خورد چه چیزی در ذهن شما تداعی می شود؟ احتمالاً تصور یک گرافیک متفاوت و منحصر بفرد با ظاهری جذاب را در ذهن شما مجسم می کند. ولی توجه داشته باشید که در عصر دیجیتال امروز ظاهر چشم نواز در طراحی وب سایت برای موفقیت شما کافی نخواهد بود. بلکه استفاده از ابزار قدرتمند برای پیشرفت تجارت و ارتباطات در کنار طراحی منحصر بفرد وب سایت می تواند حضور شما را در سیر صعودی موفقیت تضمین نماید.
به زبان دیگر برای تضمین موفقیت خود باید برخلاف سایر طراحان وب سایت علاوه بر تبحر در حیطه گرافیک طراحی وب سایت خود، زمان زیادی را صرف مفاهیم تجارت و ارتباطات اینترنتی نمایید. پس با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

تاثیر بی نظیر طراحی وب سایت در تجارت موفق

تاثیر بی نظیر طراحی وب سایت در تجارت موفق

شما با ایفای نقش “طراح وب سایت” می توانید منجر به ظهور و حتی نابودی یک نام تجاری موفق باشید! چراکه با آغاز پروسه ی طراحی خود، بدون در نظر گرفتن استراتژی های مربوط به تجارت قادر به جذب مشتری و مخاطب بیشتر و تامین نیازها و درخواست آنها نخواهید بود. طراحی وب سایت تاثیر بی نظیری در مولفه های تشکیل دهنده ی یک استراتژی موفق برای تجارت دارد. در ادامه این مولفه ها را به تفکیک بررسی می کنیم.

طراحی سایت خوب و حرفه ای می تواند تاثیر بسیاری در رونق کسب و کار شرکت ها داشته باشد و باعث موفقیت های شغلی شرکت ها گردد. پس تاثیر طراحی سایت خوب در بازاریابی و فروش بسیار بارز هست تمامی ما، به عنوان طراح، از اهمیت وب سایت هایی که به لحاظ دیداری دارای ظاهر و طراحی دلنشینی هستند آگاهی داریم. اما این موضوع بسیار جدی تر و مهم تر از آن است. طراحی خوب و مناسب تاثیر بسیار بیشتری دارد نسبت به اینکه سایت فقط در ظاهر خوب به نظر آید و نیز نوعی ابزار برند سازی و بازاریابی به شمار می آید که واقعا می تواند نتیجه بخش باشد.

تاثیر بی نظیر طراحی وب سایت در تجارت موفق

چرا سایت های خارجی جذابیت دارند

یکی از دلایلی که سایت های خارجی جذابیت دارند این هست از عکس های با کیفیت و جذاب استفاده می کنند که مخاطب را واقعا جذب سایت می کند نمونه این کار شما یک قالب آماده می خرید ولی وقتی شما عکس های خود را در داخل آن سایت بارگذاری می کنید از جذابیت سایت کاسته می شود سعی کنید نکاتی که در بالا ذکر کردیم را رعایت کنید ما خودمان در ساین وب این کار را انجام داده ایم برای قسمت مقالات اول اینکه یک کپی رایت درست کرده ایم که هر جا شما آن را عکس را دیدید بدانید این عکس مال ما هست شما هم می توانید این کار برای عکسهای خود در طراحی سایت بکنید

طراحی صفحه فرود شما باید منظم، ساده و شیک باشد.
در لندینگ پیج خود از محتوای کاربردی و با کیفیت بالا استفاده نمایید.
از شاخص های معتبر و قابل اعتماد رتبه بندی در این صفحه استفاده کنید.
کاربرد یک فراخوانی قدرتمند در این صفحه توصیه می شود.
با استفاده از تصاویر و ویدئوهای با مصما لندینگ پیج خود را جذاب تر طراحی نمایید.

نام تجاری موفق

یک طراحی موفق علاوه بر ایجاد یک ارتباط با مصما بین نام تجاری و وب سایت شما، قادر است یک منظره به یادماندی در ذهن مخاطب شما ایجاد نماید. در این راستا طراحان باید به اجزای زیر توجه ویژه نمایند:

چرا سایت های خارجی جذابیت دارند

نتیجه گیری

به خاطر داشته باشید هر کاری که انجام می دهید، یا هر سخنی که بیان می کنید و یا طرحی که پیاده سازی می نمایید، بخشی از داستان برند یا شرکت شما به حساب می آید. طراحی دارای ظاهر خوب و مناسب، درخور یک شرکت خوب می باشد.

 


Recommended Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *