سایت فروشگاهی چیست ؟

سایت فروشگاهی چیست ؟
by

سلام به دوستان و همراهان سایت افق اندیشه نگار که مقالات ما رو دنبال میکنن ما هم امیدواریم که بتوانیم بهترین مقالات رو به شما ارائه بدیم تا شما هم بتوانید به بهترین نحو از این مقالات استفاده میکنیم . سایت فروشگاهی مناسب اشخاصی است که به هر صورتی با فروش یا مبادله هر کالایی به صورت مستقیم یا غیر مستقیم ارتباط دارند و یا افرادی بوده اند که ابتدا سایت فروشگاهی زده اند و پس از طراحی سایت فروشگاهیشون به انبار های بزرگ کالا رسیده اند والان جزو بزرگترین سایت های فروشگاهی ایران هستند . ظاهر سایت فروشگاهی بی شباهت به یک مغازه لوکس نیست همانطور که یک مغازه دارای ویترین است صفحه اصلی سایت فروشگاهی هم دارای گلچینی از بهترین کالاها می باشد یکی دیگر از تفاوت های سایت فروشگاهی در نحوه مدیریت سایت می باشد که در سایت فروشگاهی مدیر باید به راحتی تغییراتی را در سایت خود اعمال کند . یکی از جذابیت هایی که سایت فروشگاهی دارد این است که محصولات در سایت با یکدیگر مقایسه شود و همین مقایسه دو کالا باعث جذابیت سایت میشود .

حتما می دانید که طراحی سایت انواع مختلفی دارد و شما می توانید طبق این نیازی که از اون سایت دارین نوع آن را مشخص کنید میتوان به جدیت گفت که از اون زمان که طراحی سایت انجام شده تا الان بیشترین نوع سایتی که طراحی شده سایت فروشگاهی است . میتوان از دو سایت فروشگاهی معروف در ایران دیجی کالا و بامیلو را نام برد . بنابر این شرکت افق اندیشه نگار با تجربه فراوان در زمینه طراحی سایت فروشگاهی  و نگهداری و تجزیه سایت دلایل اصلی داشتن یک سایت فروشگاهی را اینگونه به شما معرفی میکند :

۱- بهترین قیمت : معمولا افراد وسایل مورد نیاز خود را از اینترنت به صورت آنلاین دریافت میکنند که براشون ارزان تر و کم هزینه تر باشد افرادی هم که صاحب این سایت فروشگاهی هستند این را به خوبی میدانند پس به خاطر همین است که محصولات خود را با تخفیف های متعدد ارایه میکنند .

۲- صرفه جویی در زمان : با ترافیک موجود در شهر و مشغله هایی که افراد در زندگی شخصی دارند شاید خرید محصول مورد نیازشون از طریق سایت بسیار آسان تر باشد و می توانند وقت خود را به خریدن تلف نکنند و تنها با چند کلیک محصول خود رادرب منزل دریافت کنند .

۳- تنوع محصولات : هنگامی که شما به مغازه ای سر میزنید بار ها با این مشکل مواجه شده اید که جنسی که میخواهید در مغازه موجود نباشد یا آنقدر مغازه کوچک و محدود است که شخص مغازه دار نمیتواند جنس را همان موقع به شما بدهد پس از این نتیجه میگیریم که سایت فروشگاهی به دلیل نا محدود بودن شما می توانید با تنوع محصولات بیشتری رو به رو شوید و با محدودیت در انتخاب خود مواجه نشوید .

۴- جستجوی آسان : سایت فروشگاهی به دلیل این که حجم بالایی از محصولات را در خود جای داده است بنابراین باید ویژگی هایی داشته باشد که هنگامی که یک شخص سری به یک سایت فروشگاهی می زند سریع و آسان بتواند محصول خود را در سایت فروشگاهی پیدا کند پس میتوان گفت که هر سایت فروشگاهی که در این امر ضعیف و قسمت جستجویش به خوبی عمل نکند با مشکل مواجه میشود .

شرکت افق اندیشه نگار که مجری بسیاری از سایت فروشگاهی همچون هوم چاپ و گیفت آوا در ایران می باشد به این عقیده است که یک سایت فروشگاهی باید دارای کنترل پنل بزرگی باشد تا مدیر سایت یا مدیران دیگر بتوانند به راحتی به تمام بخش های سایت دسترسی پیدا کنند .

شرکت افق اندیشه نگار در نظر دارد که موارد زیادی در سایت شما قرار دهد که شما بتوانید به راحتی به تمام سایت خود دسترسی داشته باشید و بتوانید روزانه سایت خود را مدیریت کنید . برخی از موارد و امکانات به شرح زیر میباشد :

۱- شما میتوانید محصولات خود را به صورت دسته بندی شده یا گروهی ببینید .

۲- ما سایت شما را سیو میکنیم تا شما بتوانید ر جذب مشتری بهتر عمل کنید و در نتیجه سایت فروشگاهی شما سود بیشتری خواهد برد .

۳- استفاده از بهترین قابلیت های جستجو و الگوریتم های جستجو

۴- طراحی بخشی برای پاسخ و پرسش مشتریان

۵- طراحی چند زبانه بودن سایت

پس اگر هم اکنون میخواهید که شما هم یک سایت فروشگاهی داشته باشید و بدون درد سر دادن پول برق و گاز محصولات خود را به راحتی بفروشید و علاوه بر فروش محصولات خود درآمد های جانبی از طریق تبلیغات در سایتتون بدست بیارین روی این لینک کلیک کنید .


Recommended Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *