با ما بیشتر دیده شوید!
بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی

 

امروزه شبکه های اجتماعی تاثیر بسزایی در بازاریابی و به طور کل در کسب و کار اینترنتی دارند به طوریکه با اشتراک گزاری مطالب خود می توانیم لایک و کامنت دریافت کنیم . همیشه به خاطر داشته باشید شبکه های اجتماعی و به طور کلی بازاریابی شبکه های اجتماعی بحث کوتاهی نیستند شبکه های اجتماعی بحث کاملا پیچیده ای هستند و نمیشود با تکیه بر اصول حتما در انها موفق شد.
خدمات ما


شناسایی مخاطبان هدف و تنظیم استراتژی

هر برندی از فعالیت در شبکه‌های اجتماعی هدف مشخصی را دنبال می‌کند. با وجود دهها شبکه‌ی اجتماعی مختلف؛ شناسایی کانال‌های ارتباطی که بازگشت سرمایه‌ی بیشتری ارائه می‌کنند، مسئله‌ی مهمی است که موفقیت یا شکست کسب‌وکارها در دنیای دیجیتال را رقم می‌زند. آژانس بازاریابی دیجیتال دارت با اولویت‌بندی معیارهای مختلف و شناسایی دقیق مخاطبان هدف، پرسودترین شبکه‌های اجتماعی را برای کسب‌وکارتان شناسایی و انتخاب می کند.تولید محتوای خلاقانه برای شبکه‌های اجتماعی

در میان سیل عظیم انواع محتوایی که روزانه در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شوند، تنها محتوای ارزشمند و خلاقانه موردتوجه قرار می‌گیرند. لذا ایجاد محتوایی که در عین ارزشمندی توجه مخاطب را به خود جلب کند، از جمله‌ چالش‎های برندهاست. ایجاد محتواهای آموزشی، الهام‌بخش و خلاقانه به همراه هویت گرافیکی برند شما از جمله‌ توانایی‌های آژانس دارت در واحد تولید محتوا است.آگاهی و افزایش تعداد کاربران

تعداد کاربران واقعی که شما را دنبال می‌کنند، نقش بسزایی در اثبات جایگاه‌تان به عنوان یک برند محبوب در ذهن عموم خواهند داشت. از همین رو تنظیم استراتژی‌های تبلیغاتی بسیار پراهمیت هستند.‌ آژانس دارت برای شما مخاطبان و فالوورهای کاملا مرتبط و هدفمند با استراتژی مناسب جذب خواهد کرد که میزان تعامل و ارتباط با برند شما را به طور قطع در پی خواهد داشت .
بازاریابی رسانه های اجتماعی چیست؟

در شرایطی که کسب و کارها به دنبال بهترین روش ها برای دسترسی به مشتریان خود هستند، بازاریابی رسانه های اجتماعی به سرعت تبدیل به یکی از آسانترین و مقرون به صرفه ترین گزینه ها شده است. بازاریابی رسانه های اجتماعی (Social Media Marketing)، به کسب و کارها این فرصت را می دهد تا در جایی که مشتریان شان زمان زیادی را صرف می کنند به آنها دسترسی داشته باشند: وبسایت های شبکه های اجتماعی.


چرا شما به مدیریت رسانه های اجتماعی نیاز دارید؟

 

 تولید محتوا

آشنایی افراد با یک برند مخصوص و وفادار ماندن به آن، تصادفی نیست. مدیریت شبکه‌های اجتماعی به منظور اجرای کمپین‌ها و تولید محتوای متناسب با کسب و کار مربوطه انجام می‌شود. هر چه تعداد بازدیدها از صفحه شخصی یک برند بیشتر باشد، مشتری احتمالی بیشتری نیز با آن آشنا خواهد شد. بنابراین تولید محتوای مناسب برای شبکه‌های اجتماعی یکی از مهم‌ترین نکاتی است که همواره باید مورد توجه قرار گیرد.

 

ایجاد یک نام تجاری مشخص

شبکه‌های اجتماعی بسیار متنوع هستند و روز به روز نیز بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود. بنابراین اگر از یک نام تجاری مشخص با یک طراحی ثابت استفاده شود، امکان فعالیت در حوزه‌های بیشتری فراهم می‌شود. در نتیجه بازاریابی سودمندتر خواهد بود.

 

 مدیریت موثر جوامع آنلاین

کسب و کاری که در شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کند، می‌تواند توجه جوامع آنلاین بسیاری را به سمت خود جذب کند. افرادی که صفحه شخصی یک شرکت را دنبال می‌کنند، احتمال بیشتری دارد که نسبت به محصول این شرکت وفادار بمانند.

 

بهینه سازی موتور جستجو (SEO)

مدیران شبکه‌های اجتماعی این امکان را فراهم می‌کنند که محتوای منتشر شده درباره کسب و کار، به راحتی در موتورهای جستجو قابل دستیابی باشند. این امر برای یک کسب و کار بسیار حیاتی است.فرآیند کار ما


انتشارو توزیع برنامه

کدنویسی

طراحی رابط کاربری

برنامه‌ریزی و تعیین محتوا

بررسی نیازها و خواسته‌های شما

ما چگونه به شما کمک می کنیم؟

 

انجام پروژه های نرم افزاری نیاز مند کادری با تجربه و متخصص است. شرکت اپ نگار باکادری مجرب در امور برنامه نویسی و طراحی نرم افزار آماده خدمت رسانی به سازمان های متخصص می باشد.امروزه به شکل گسترده ای برای هر سازمان و کسب و کاری نیاز به یک نرم افزار تلفن همراه برای مقاصد مختلف احساس می شود از این رو ما وظیفه خود را خدمت رسانی و برآورده کردن خواسته های شما به بهترین شکل ممکن می دانیم و متعهد شدیم تا در سایه مشارکت و همکاری با بهره گیری از تخصص کارشناسان و علم روز بهترین خدمات را ارائه کنیم. چرا که بر این باوریم که شما شایسته بهرترین ها هستید.


در خواست


ما اهداف شما را با واقعیت پیوند میزنیم!